Ahşap Oyma ve İşleme Diski

Özellikler ve genel kullanım tavsiyeleri
⏵ RODEX 14 dişli motorlu testere disk bıçakları, en fazla ahşabı kaldırmada tüm bıçaklarımız arasında en agresif ancak kontrollü kesimdir. Profesyonel ve amatör ahşap işçileri, ahşap oymacıları ve heykeltıraşlar için idealdir.
⏵ ÇOK İŞLEVLİ - Açılı taşlama makinenizi hızlı ahşap çıkarma, kesme ve genel şekillendirme için mükemmel olan ahşap kesme testeresine dönüştürün. Sert ahşaptan, plastikten ve diğer yumuşak, demir içermeyen malzemelerden her şeyi keser. Birlikte eşleştirildiğinde en fazla yedi farklı tandem bıçak kombinasyonunu kullanabilirsiniz.
⏵ Bıçaklarımız, gücü en üst düzeye çıkarmak için üstün kaliteli çelikten yapılmıştır, bu da onu agresif kullanımda bile neredeyse kırılmaz hale getirir. Full house tasarımlı bıçaklarımızın tamamı, normal dişlerin iki katı kadar dişe sahiptir, bu da bıçağın en sert ahşaplarda bile ilerlemesini sağlar.
⏵ Bıçağın bir çiviye veya tahtadaki bir tel parçasına çarpması durumunda, darbe, diskler dönerken zincirin durmasına neden olacak ve kullanıcıya açılı taşlama makinesini durdurması için bir uyarı verecektir. Bu, geri tepmeyi ve sıkışmayı neredeyse ortadan kaldıran önemli bir güvenlik özelliğidir.


 

UYARI

Eldiven
Gözlük
Kulaklık
Maske
Özellikler :
Bölümleme Testere Bıçağı
Eğri
Sevimli
Kalıp
Kazıma
Uygulama :
Ahşap
Plastik
Sert Kauçuk
Buz
KODU  Çap x Delik Boyutu Dişler Max. HIZ Adet
RRW115C 115 X 22 MM 14 Teeth 10000 - 13000 100
RRW125C 125 X 22 MM 14 Teeth 10000 - 13000 100

Haber Bültenlerimize Abone Ol

Haber Bültenlerimize Abone Ol

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Ayrıntıları inceleyin
Tamam